Javornice body z Rychnova neodvezla! Dorost bodoval v Týništi a přípravka doma nadělovala.

02.10.2023 14:49:58

SPARTAK „B“  3:0 (1:0) Sokol Javornice

Branky RK: 27. Procházka, 56. Čaban, 89. Zimmer

V první řadě jsme především chtěli složit reparát z obranné činnsti, ve které jsme propadli vlastní hloupostí v minulém zápase. Prní poločas tak kromě dvou akcí nic nenabídnul. Ve druhém jsme již mohli k dobré defenzivě přidat i zlepšenou hru dopředu a utkání ovládnout.

Sk Týniště n. O.  0:3 (0:1)  SPARTAK U19

Branka RK: 3. Školník, 61. Moskalenko, 74. Paleček

----

TJ Sokol Malšova Lhota 2:1 (1:0)  SPARTAK U17

Branky RK: 80. Wojs (p)

K dalšímu utkání jsme odjížděli do Hradce Králové, kde jsme se utkali s místním týmem TJ Sokol Malšova Lhota.

V tomto utkání jsem věřil, že můžeme a budeme bodovat, ale před utkáním se mi z důvodu nemoci omluvili 2 hráči základní sestavy (střední záložník + útočník) a hned bylo jasné, že to bude o to složitější.I přesto jsme byli většinu utkání lepším a fotbalovějším týmem, ale naše koncovka je po celou sezonu opravdu žalostná a nedokážeme střílet branky i z těch nejvyloženějších pozic. Tohle utkání jsme si prohráli v 1. poločase, kde jsme neproměnili 3 vyložené šance + jsme střelou ze střední vzdálenosti nastřelili břevno domácí branky a tak nás domácí potrestali ve 44. minutě střelou z přímého kopu (jejich 1. střela na branku v celém zápase).2. poločas byl herně vyrovnanější a hned v 53. minutě nám domácí utekli do brejku a zvýšili své vedení na 2:0. My jsme pak měli spíše jen platonický tlak bez nápadu a šancí.Šance jsme si začali vytvářet až od 75. minuty, ale opět jsme 2 vyložené šance neproměnili. Až pokutový kop v 80. minutě nás vysvobodil a snížili jsme na 2:1.I nadále jsme domácí přehrávali a v 90. minutě jsme mohli vyrovnat, ale bohužel to byla v tomto zápase naše šestá neproměněná vyložená šance.Kluci zápas znovu odmakali, vyrovnali se i s absencí dvou důležitých členů sestavy, ale opět nám selhala koncovka, kde už to mají kluci asi v hlavě, že se nám nedaří výsledkově + nedáváme branky.

SPARTAK U15 5:0 (3:0) Slovan Broumov

Branky RK: 11. a 22. Školník O. 18., 62. a 65. Švec, 33. Paleček

Na mokrém, rychlém terénu jsme potřebovali dát první branku co by nás uklidnila a to se povedlo. Soupeř nám stačil prvních 15 min fyzicky a to nás trochu zlobilo, ale byli jsme více ve hře a z toho pramenily šance. Po krásné akci Šimona Švece, kdy sám odmítl branku a vybojoval penaltu jsme šli do dvoubrankového vedení.

Třetí gól, krásnou individuální akcí přidal Palda. Jen díky našemu dostatečnému NEdohrávání situací nebyl rozdíl vyšší.

Druhý poločas jsme velice dobrým výkonem vzadu už pohlídali. Zahodili jsme x gólovek což nás může mrzet. Některé situace snad ani nemohli skončit jinak než gólem, ale stalo se.

Dvěma slepenými góly ze standartky a pak ranou do šibenice určil výsledek Šimon Švec.

SPARTAK 12:3 Dobruška / Opočno

Na dobře připraveném rychnovském stadionu jsme se utkali s týmy Dobrušky a Červeného Kostelce. Dobře hrající tým ročníku 2014 tentokrát byl hlavním strůjcem vítězství v obou zápasech, kluci se dobře připravili na následující náročný týden, kdy v týdnu pokračují na Planeo Cupu. Ročník 2013 aktuálně bojuje s nemocemi a zraněními svých opor, na druhou stranu je nutné říci, že si další kluci vyzkoušeli start v krajském přeboru a určitě se s tím popasovali dobře. Čeho si určitě ceníme, je touha otočit zápas, i když se nevyvíjí v náš prospěch a poctivá práce do posledního hvizdu rozhodčího. Rozhodně máme výhodu v šířce kádru, kdy jsme schopni mít i tým v okresním přeboru. Tento víkend se i přes zmíněné absence na hřištích pohybovalo téměř 30 mladých fotbalistů kategorie starší přípravka a to je dobrý příslib do budoucna.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024