FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Ročník 2014 postupuje na celorepublikové finále PLANEO CUPu!

10.11.2023 8:22:49

Obrovského úspěchu pro rychnovský fotbal dosáhli kluci a trenéři ročníku 2014!

Kvalifikovali se totiž na republikové finále Planeo CUPu

Na tento úspěch reaguje trenér kategorie, Vladimír Čech:

„V úterý jsme se absolvovali poslední část kvalifikace turnaje PlaneoCup. Jedná se o poslední díl kvalifikačních turnajů o postup na celorepublikové finále, kdy z osmi týmů postupují jen tři. Tentokrát nás los poslal do Svitav, kde na nás kromě domácích čekali tři týmy z Brna (včetně Zbrojovky, která v loňském roce vyhrála i celorepublikové finále), Nemošice, Třebíč a Vysoké Mýto. Z těchto týmů jich 5 již celorepublikové finále hrálo, takže jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého, ale právě turnaj Planeo nám dává možnost potkat skvělé týmy a naše kluky dál rozvíjet. Průběh turnaje nebyl nic pro slabé povahy a dal zabrat všem přítomným rodičům, kteří kluky perfektně povzbuzovali, tak i těm, kteří nás podporovali na dálku. Nejvíce musel být tlak na našich klucích, kteří loni smolně vypadli právě v této fázi turnaje. Poprali se se všemi zápasy velice dobře. Smolnou prohru a poté remízu gólem z poslední vteřiny dalšího zápasu na sobě nenechali nijak znát a nakonec to vyšlo tak, že poslední náš zápas byl přímým soubojem s týmem Svitav o třetí místo a tedy postup na vytoužené finále. Naši kluci zápas zvládli bez chyby a na hřišti bylo jen jedno mužstvo a po vítězství 3:0 vypuknula obrovská radost. Za všechny trenéry musím říct, že kluci turnaj zvládli skvěle, kromě Zbrojovky nás nikdo nepřehrál a v ostatních zápasech jsme byli asi i lepším týmem.

Největší radost jsme měli z toho, že jsme do turnajů zapojili 14 kluků, kdy jejich vytížení bylo rovnoměrné a všichni se na celkovém výsledku podíleli stejnou měrou. Bojovali jeden za druhého a nevzdali se ani při těžkých chvílích. Jsme na ně opravdu pyšní a pro ně to je odměna, kterou si za svůj přístup zaslouží. Patří jim největší dík! Velký poděkování patří také rodičům, kteří s námi za zhruba 2-3 roky absolvovali spoustu výletů a neúnavně nás stále podporují a tímto jsme jim snad mohli také udělat velkou radost. Díky patří také Spartaku a Sokolu za perfektní zázemí a ostatním trenérům za cenné rady.

Za tento úspěch jsme rádi a doufáme, že na něj budeme navazovat i nadále. Cílem je naše kluky neustále posouvat a zlepšovat. Během zimy nám již přislíbili účast na přátelských utkáních v Rychnově celky FC Hradec Králové i FK Pardubice, takže budeme makat dál celou zimu i jaro a uvidíme, jak se s finále, které bude v květnu, dokážeme popasovat. Držte nám palce“

Galerie fotek

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙