SK Týniště n. O. 1:5 (0:2) SPARTAK U19

Branky RK: 4. Kačírek, 45. Šťovíček, 47. Petruščák, 48. Šťovíček, 71. Petruščák

----

SPARTAK U17 8:0 (2:0) TJ Velké Poříčí

Branky RK: 25. vlastní, 34. Černý, 47. Flekr, 58. Řičař K., 59. Flekr, 77. Licek, 77. Sedláček, 90. Flekr

Před utkáním jsme byli jasným papírovým favoritem stejně, jako v předešlém utkání, akorát s tím rozdílem, že tentokrát se nám to podařilo i potvrdit.

V prvních 20 minutách zápasu jsme ale už klasicky trošku spinkali, nic se nám nedařilo a myslím, že náš soupeř měl v těchto minutách mírně navrh. Po 20 minutách hry jsme se ale probudili, kluci pochopili, že musíme hru uklidnit, držet míč na zemi a hrát kombinačně. Od této chvíle jsme byli jasně lepší týmem, což se nám podařilo vyjádřit i gólově a to ve 25. minutě, kdy jsme centrovali míč do vápnu a soupeř nám pomohl vlastním gólem (1:0). Ve 34. minutě jsme šli do vedení 2:0, kdy se nám podařilo zakončit asi nejhezčí akci celého zápasu (Leimer se krásně uvolnil na kraji vápna, obloučkem poslal míč do vápna na hranici penalty, kde se krásným volejem prosadil Pavel Černý).

Do poločasové přestávky jsme šli s vedením 2:0, něco jsme si k tomu ještě řekli, kluci to vzali za své a po celý 2. poločas jsme soupeři prakticky nic nedovolili a sami jsme navyšovali naše vedení.

Ve 2. poločase jsme se hned 3x prosadili po zahrání rohového kopu a to jen proto, že kluci konečně nabíhali do pozic, kam nabíhat mají a sami si tak ukázali, že jim trenér neradí úplně tak špatně. Postupně se v této fázi hry prosadili: 3x Flekr a po 1 bránce Sedláček, Řičař K. a Licek. Kluci si 2. poločas užívali, protože takto jsme soupeře asi ještě nikdy nepřehrávali.

V tomto zápase jsme brali 3 body naprosto zaslouženě a jsem rád, že si kluci dodali sebevědomí do dalších zápasů, protože tam nás čekají mnohem těžší soupeři.

Další utkání odehrajeme v sobotu 27.4. od 13:15 hodin v Chocni, kde poměříme síly s místním týmem FK Spartak Choceň (vedoucí tým naší soutěže).

SPARTAK U15 4:2 (2:0) SK Červený Kostelec

Branky RK: 6. Paleček, 15. Paleček (p), 42. Švec, 75. Černý

Domácí zápas, který jsme sehráli na hlavním hřišti.Na dobře připraveném, ale na nelehkém terénu jsme čekali spoustu nedokonalostí a chyb. Kluci překvapili. Vyložené kiksy jsme nevytvořili a chvílemi skvěle kombinovali. Palda skvělým důrazem na malém vápně získal výhodu a vstřelil první branku. Po další kombinaci uháněl sám na branku opět Palda a jen za cenu faulu v pokutovém území to nebyla branka.

Z následné penalty sám faulovaný zvýšil na 2:0.

Soupeře jsme za první půli k ničemu nepustili a jen díky smůle nebyl poločas (2:0) veselejší.

Druhá část pro nás začala na výbornou. Po důrazu ve vápně jsme po třetí skórovali a Kostelec ještě více přikryli pod deku. Hosty jsme ale sami dostali na koně, když jsme se ze hřiště vytratili. Mezi 60. - 70. Minutou jsme neběhali. Nedařila se kombinace a soupeř trestal.

V závěru napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti Pavel Černý a uklidnil nervózní fanoušky v hledišti. Zasloužené vítězství.

Dnešní zápas nebyl standartní. Svaz nepochopitelně nedelegoval k zápasu rozhodčího. Situaci jsme ale zvládli. Zápas odřídili trenéři a utkání to rozhodně neuškodilo. Velké díky soupeři z Kostelce za tuhle zkušenost a za fair play!

SPARTAK U13 4:0 SK Týniště n. O.

Mladší žáci kvůli špatnému počasí odehráli pouze 1 z původních 3 utkání.  V něm vyhráli 4-0   s Týništěm a i přes 2 resp. 3 neodehrané zápasy, oproti nejbližším pronasledovatelům, drží stále 1.místo v tabulce.

SPARTAK U11 1:22 Trutnov I

SPARTAK U11 11:8 Předměřice n. L.

Nám se tento víkend bohužel nevedlo, jedna výhra, jedna prohra tak strašně nevypadají, ale jakým způsobem byla hra vedena, bylo zarážející. I kluci na plácku za barákem by předvedli větší kvalitu. Dnes to prostě nebyl náš den, Trutnov si proti nám otevřel střelnici a Předměřický beton nám také moc nechutnal. Tento týden nás postihla nějaká viróza, tři kluci museli zůstat v posteli, ale to nás neopravňuje podat takový výkon. Když to nejde fotbalově, tak musím na hřišti nechat alespoň duši a pomyslně se rvát o dobrý výsledek, to nám však dnes chybělo. Musíme si to probrat a příští kolo se dostat zpět na pozitivní vlnu.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024