REPORTY: Zápasy mládeže DUBEN V

29.04.2024 10:51:37

SPARTAK U19 0:7 (0:3) FK Nový Hradec Králové

FK Spartak Choceň 8:0 (4:0) SPARTAK U19

My jsme totálně prochrápali prvních 20 minut zápasu a když se k tomu přidala i velká kvalita hry domácích, tak jsme už po těchto 20 minutách hry prohrávali 4:0.Ve zbytku 1. poločasu jsme se již domácím vyrovnali, ale těžko říct, proč naši kluci začali hrát a plnit to, co jsme si řekli, až po 20 minutách hry. My jsme mohli do poločasu klidně snížit stav zápasu na nějakých 4:2, ale bohužel jsme 2 velké šance neproměnili a tak pro nás 1. poločas skončil velmi nelichotivě se skórem 4:0 pro domácí. O přestávce jsme si s hráči museli vyjasnit to, co jsme předvedli v té první polovině 1. poločasu, musel jsem snad poprvé za jaro hodně zvýšit hlas a i sami kluci si to pak ještě vyříkali mezi sebou. Do 2. poločasu jsme vstoupili dobře, aktivně a především sebevědomě, což nám od začátku zápasu chybělo. My jsme za prvních 10 minut 2. poločasu zahodili další 2 šance na snížení výsledku a tak nás domácí znovu potrestali v 56. a 61. minutě a skóre už tak bylo 6:0 pro domácí. Celkově to bylo ve 2. poločase 5:5 na větší šance, ale nám se nepovedlo ani jednou skórovat a když domácí přidali další 2 branky v 76. a 82. minutě, bylo skóre zápasu už 8:0 a my jsme byli na ručník. Minulý zápas jsme na domácím hřišti 8:0 vyhráli, ale tentokrát jsme na horké půdě v Chocni 8:0 prohráli, takže to máme vlastně vyrovnané a vypovídá to o určité kvalitě jednotlivých týmů v této soutěži.

Další zápas odehrajeme v neděli 5.5. od 10:30 hodin a to na domácí půdě v Doudlebách, kdy přivítáme tým: FK Chlumec nad Cidlinou / RMSK Cidlina B.

TJ Velké Poříčí / Zábrodí  0:6 (0:5)  SPARTAK U15

Branky RK: 4. Paleček, 14. Šťastný, 19. Šťastný, 25. Figl, 30. Paleček, 60. Školník (p)

Skvělý první poločas, krásné akce a branky.

Stálo při nás i štěstí, ale to prý přeje připraveným.

Soupeři jsme v 1. půli nic nedovolili. Dobrá a hlavně rychlá kombinace dělala soupeři problém. Sbírali jsme nákopy domácích a tím se dostávali do hry.

Druhou půlku jsme zvládli zkušeně. Do předu jsme nebyli tolik nebezpeční, ale soupeř neměl jak ohrozit naši branku.

Kaňkou na dnešním zápase je zranění Vojty Palečka, kterému přejeme do nemocnice pozitivní zprávy.

Kluci to dnes zvládli hlavně v hlavách což bylo důležité.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024