Radim Ottmar na utkáni Spartak U15 vs. Sk Třebechovice U15

FK Jaroměř 2:2 (0:1) SPARTAK U19

Branky RK: 15. Šťovíček, 76. Koráb

Sokol Lhota pod Libčany 8:0 (5:0) SPARTAK U17

Už před zápasem bylo jasné, že nás nečeká nic lehkého a domácí to potvrzovali hned od 1. minuty zápasu. V tomto utkání jsme neměli sebemenší šanci na úspěch. Domácí byli jednoznačně lepší po celou dobu utkání a konečné skóre 8:0 je pro nás ještě milosrdné. My jsme sice 2-3 góly mohli klidně vstřelit, ale dostat jsme jich mohli klidně 20 a nestalo se tomu tak je díky neskutečným zákrokům Denise Kubíčka. Domácí měli neskutečně silnou střední zálohu a především jednoho z útočníků, který v této soutěži nemá co dělat. Menší slabinu měli domácí v obranných řadách, kde jsme si sem tam něco vytvořili, ale bylo toho málo. Od 2/3 našich hráčů jsem v tomto utkání postrádal nasazení, bojovnost a chuť se soupeři vyrovnat. Kluci se také musí už konečně naučit plnit některé taktické úkoly, protože kolikrát mi přijde, že si to všechno připravuji a vykládám jen sám pro sebe. Směrem dopředu to od nás ještě docela jde, ale nedokážeme vstřelit branky. Ovšem naše obranná činnost celého týmu je již 3 zápasy po sobě naprosto zoufalá a my s tím musíme něco udělat. Gratuluji domácím k jednoznačné a zcela zasloužené výhře a chtěl bych zde pochválit jejich nově zrekonstruovaný fotbalový areál, včetně hřiště, které bylo fantastické. My se můžeme pokusit o nápravu hned v dalším kole, kdy v neděli 19.5. od 10:30 hodin sehrajeme na domácím hřišti v Doudlebách okresní derby se sousedním týmem FK Rojek Kostelec nad Orlicí / AFK Častolovice.

SK Třebechovice  1:5 (1:4)  SPARTAK U15

Branky RK: 3. Školník O., 25. Švec, 31. Švec, 38. Černý, 78. Školník O.

Utkaní hrané na fantastickém pažitu, za ideálního počasí.

Ihned z kraje utkání jsme si vypracovali brankovou příležitost, kterou jsme zahodili. Z protiůtoku se prosadili domácí. Na to jsme reagovali okamžitě a sice úplně stejně sehranou situací, kterou jsme již proměnili. Celý první poločas jsme byli více ve hře, dobře jsme kombinovali, ale chyběla nám, buď lepší finální přihrávka, nebo přesnější zakončení. Tlak, který jsme si vytvořili jsme následně přetavili i v branky. Druhý poločas jsme už sehráli v podstatě dospěláckém stylu kdy jsme kontrolovali hru i balon. Domácí nejspíše smíření s výsledkem nás již nepotrápili a my snad pošetřili i nějaké síly.

SPARTAK U13 4:0 TJ Sokol Černíkovce

SPARTAK U13 1:2 DOBRUŠKA / OPOČNO

SPARTAK U13 1:1 TJ Sokol Černíkovce

---

SPARTAK U11 15:6 MFK Nové Město n. M.

SPARTAK U11 10:24 FC SLAVIA Hradec Králové

Za krasneho pocasi jsme dnes na nasem hristi privitali mustvo Noveho Mesta nad Metuji a Slavie HK. V zapase s Novym Mestem jsme podali vyborny vykon, kde jsme klalitni rozehrou od brankare a kombinaci se jsme soupere zatlacili na jejich polovinu a nekolikrat rozvlnili souperovu sit. Kvalitni pohyb po hristi nam pomohl, abychom soupere k nicemu nepustili. O proti poslednim zapasum jsme se zlipsili ve vsech smerech a proto jsme zaslouzene porazili NM 15:4. Druhy zapas byl proti silne Slavii, kde jsme podali opet vyborny vykon, ale na tohoto soupere jsme dnes nemeli a prohrali. Dekujeme vsem klukum za predvedeny vykon a prejeme si, abycho i nadale takto pokracovali.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024