V DOMÁCÍM DUELU S NÁCHODEM JSME VYBOJOVALI BOD!

20.05.2024 11:06:38

SESTAVA RK:

Šebesta Jan | Lukášek Jakub (84.Koráb Josef), Vacek Štěpán, Kábrt Jan (C), Kocman Jakub, Široký Filip (77.Šťovíček Jiří), Nosek Jakub, Rücker Miroslav, Lihařík Vojtěch, Veselý Dominik, Čaban Filip (57.Červinka Martin)

Miroslav Rücker, trenér (domácí):

Začátek utkání nám vůbec nevyšel a už jsme ve třetí minutě prohrávali. V průběhu prvního poločasu jsme zlepšili pohyb a výsledek otočili v náš prospěch. Ve druhém poločase byl Náchod lepší, ale pouze vyrovnal. Pro nás je to cenný bod především k věkovému složení týmu.

Michal Malý, vedoucí mužstva (hosté):

Výborný začátek, ve 3. minutě vedeme, ale pak jsme začali hrát "profesorský" chodící fotbal a dovolili domácím vyrovnat. Tím se dostali do zápasu a před poločasem zvýšili na 2:1. Druhá půle byla naše, domácí nic neměli, ale přes "zaparkovaný" autobus jsme se prosadili pouze jednou a 4 tyče nebo břevna jsme neproměnili. Pro nás ztráta.

Diváků: 100

HR: Aleš Šob

AR1: Zbyněk Novotný

AR2: Marek Čožík

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024