REPORTY: Zápasy mládeže ČERVEN I

05.06.2024 8:58:27

SPARTAK U17 0:2 (0:0) FC Nový HK / Fk Vysoká n. L.

Branky RK: -

Máme za sebou poslední domácí zápas sezóny 2023/2024, ve kterém jsme poměřili síly s týmem FC Nový Hradec Králové / FK Vysoká nad Labem.

Do utkání jsme tentokrát vstoupili velmi dobře, po většinu 1. poločasu jsme byli lepším týmem a to především do cca 30. minuty, pak už se hra vyrovnala. Ani na jedné straně ovšem nebylo moc brankových příležitostí. My jsme měli 2 šance, hosté jednu, ale žádná branka nepadla. Každopádně za 1. poločas zaslouží kluci pochvalu, bylo tam vše, co tam mělo být.

2. poločas už se nám tolik nevydařil a i díky tomu byli v této fázi zápasu lepším týmem hosté. I tak to ale na větší gólové šance bylo v poměru 4:4, ale my jsme se dnes nedokázali za celých 90 minut hry prosadit a to se pak těžko uhrává nějaký výsledek. Hostům se povedlo skórovat 2x, když jsme jim nejprve pomohli v 58. minutě ukázkovým vlastním gólem (0:1) a následně přidali hosté v 80. minutě pojistku na konečných 0:2.V tomto zápase jsme si zasloužili minimálně bod, protože v kontextu celého utkání to bylo velmi vyrovnané a i na gólové šance to byla za mě remíza, ale jak už jsem napsal, nedokázali jsme se prosadit a to je pak těžké. My jsme ty gólové akce řešili v tomto zápase špatně. Když jsme měli nahrávat, tak jsme stříleli a když jsme naopak měli zakončit, tak jsme si ještě nahrávali. Nedá se nic dělat, takový je holt fotbal.

Poslední utkání sezóny 2023/2024 odehrajeme v neděli 9.6. od 13:30 hodin ve Stěžerách, kde na nás bude čekat domácí tým TJ Sokol Stěžery.

SPARTAK U15 4:2 (1:1) Fk Vysoká n. L. / FC Nový HK

Branky RK: 27. Švec, 50. Švec, 57. Švec, 78. Šťastný

Za stálého deště, bez dvou hráčů základní sestavy jsme byli první poločas horším týmem a hosté šli zaslouženě do vedení. K tomu jsme přežili další jejich šance z nichž dvě skončily na břevně naší svatyně. Naštěstí jsme do poločasu stihli vyrovnat. Ve druhém poločase fotbal nevalné úrovně pokračoval a my jsme díky individuální dovednosti Švece byli šťastnějším týmem. Hráče je potřeba pochválit za bojovnost, bez které se fotbal již v této věkové kategorii hrát nedá. Na druhou stranu je potřeba jim vytknout soubojové chování, ve kterém značně zaostáváme. Dnes naším nejlepším hráčem byl Michal Sala, který právě jako jediný dokázal většinu svých soubojů vyhrát a tím položil základní stavební kámen k naší výhře. Také je potřeba poděkovat Deanovi Currymu za to, že byl ochotný, při neschopnosti obsazení krajským fotbalovým svazem, zápas odpískat.

SPARTAK U13 9:0 TJ Sokol Černíkovce

SPARTAK U13 1:3 Sk Týniště n. O.

SPARTAK U13 3:1 SK Spartak Police n. M

---

SPARTAK U11 4:12 FC HK

SPARTAK U11 6:30 FC Slavia HK

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024