FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápasy

Změnit sezónu:
Zápas Typ Skóre Kategorie Datum
SPARTAK vs. SK Červený Kostelec Mistrovské utkání starší ŽÁCI 20.04.2024 09:30
SPARTAK vs. AFK Hronov Mistrovské utkání B tým 07.04.2024 16:30
SK Solnice vs. SPARTAK Mistrovské utkání starší ŽÁCI 06.04.2024 14:00
SPARTAK vs. Nová/Stará Paka Mistrovské utkání starší ŽÁCI 30.03.2024 12:30
TJ Spartak Opočno vs. SPARTAK Mistrovské utkání B tým 30.03.2024 16:30
SPARTAK vs. TJ Slavoj Teplice n. M. Mistrovské utkání B tým 24.03.2024 15:00
FK Jaroměř vs. SPARTAK Mistrovské utkání starší ŽÁCI 23.03.2024 09:00
FK Jaroměř vs. SPARTAK Mistrovské utkání starší DOROST 23.03.2024 12:30
FK Jaroměř vs. SPARTAK Mistrovské utkání mladší DOROST 17.03.2024 11:30
SPARTAK vs. TJ Dvůr Králové n.L. Mistrovské utkání starší DOROST 16.03.2024 09:30
TJ Dvůr Králové n.L. vs. SPARTAK Mistrovské utkání A tým 16.03.2024 15:00
SPARTAK vs. FK Kostelec n. Orl. Přátelské utkání starší ŽÁCI 10.03.2024 11:30
SPARTAK vs. Spartak Police nad Metují Mistrovské utkání A tým 09.03.2024 12:00
SPARTAK vs. SK Babí Mistrovské utkání mladší DOROST 09.03.2024 09:15
SK Jičín vs. SPARTAK Pohárové utkání 5:2 starší ŽÁCI 03.03.2024 14:00
SPARTAK vs. MFK Chrudim B Přátelské utkání 1:2 A tým 02.03.2024 12:00
SPARTAK vs. FK Letohrad "B" Přátelské utkání 5:5 B tým 02.03.2024 10:00
SPARTAK vs. FK Česká Třebová Přátelské utkání 3:0 A tým 24.02.2024 12:00
SPARTAK vs. FC Nový Hradec Králové Pohárové utkání 6:0 starší ŽÁCI 24.02.2024 15:00
SPARTAK vs. SK Holice Přátelské utkání 1:2 A tým 17.02.2024 12:30
SPARTAK vs. 1.FC Žamberk Přátelské utkání 2:2 starší ŽÁCI 17.02.2024 09:30
SPARTAK vs. TJ Sokol Zábrodí - V. Poříčí Pohárové utkání 2:1 starší ŽÁCI 10.02.2024 15:00
SPARTAK vs. FK Černilov Pohárové utkání 3:1 starší DOROST 10.02.2024 12:15
TJ Sokol Libchavy vs. SPARTAK Přátelské utkání 2:5 B tým 10.02.2024 12:00
Ústí nad Orlicí vs. SPARTAK Přátelské utkání 2:1 A tým 10.02.2024 10:00
SPARTAK vs. FK Černilov Přátelské utkání 2:2 A tým 04.02.2024 14:45
SPARTAK vs. FK Česká Třebová Přátelské utkání 5:2 starší ŽÁCI 03.02.2024 09:30
SPARTAK vs. FK Jaroměř Pohárové utkání 2:0 starší ŽÁCI 27.01.2024 15:00
SPARTAK vs. RMSK Cidlina Nový Bydžov B Přátelské utkání 1:8 B tým 27.01.2024 12:00
SK Nemošice vs. SPARTAK Mistrovské utkání mladší DOROST 19.11.2023 10:15
FK Choceň vs. SPARTAK Mistrovské utkání 5:0 mladší DOROST 12.11.2023 14:00
RMSK Cidlina Nový Bydžov B vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:3 starší DOROST 11.11.2023 10:00
SK Třebechovice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:9 starší ŽÁCI 11.11.2023 10:30
SPARTAK vs. TJ Sokol Třebeš Mistrovské utkání 1:3 A tým 11.11.2023 14:00
FK Chlumec nad Cidlinou B vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:2 A tým 05.11.2023 14:00
TJ Sokol Černíkovice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 3:2 mladší ŽÁCI 05.11.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK Mistrovské utkání 1:4 mladší ŽÁCI 05.11.2023 11:00
SPARTAK vs. Tj Slovan Broumov Mistrovské utkání 22:2 starší ŽÁCI 05.11.2023 09:00
SPARTAK vs. SK Červený Kostelec Mistrovské utkání 18:3 starší PŘÍPRAVKA 05.11.2023 11:00
SPARTAK vs. FC Vrchlabí Mistrovské utkání 5:1 starší DOROST 04.11.2023 09:30
SPARTAK vs. SK Červený Kostelec Mistrovské utkání 14:1 starší ŽÁCI 04.11.2023 10:30
SK Pardubičky vs. SPARTAK Mistrovské utkání 11:0 mladší DOROST 29.10.2023 10:00
SPARTAK vs. Lokomotiva Hradec Králové Mistrovské utkání 2:2 B tým 29.10.2023 14:30
SPARTAK vs. SK Dobruška Mistrovské utkání 0:0 A tým 29.10.2023 11:30
SK Solnice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:0 mladší ŽÁCI 29.10.2023 09:00
FK Vysoká nad Labem vs. SPARTAK Mistrovské utkání 4:1 mladší ŽÁCI 29.10.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:2 mladší ŽÁCI 29.10.2023 11:00
TJ Lánov vs. SPARTAK Mistrovské utkání 3:5 starší DOROST 28.10.2023 11:00
SPARTAK vs. SK Dobruška - Spartak Opočno Mistrovské utkání 21:4 starší PŘÍPRAVKA 28.10.2023 09:00
SPARTAK vs. Tj Slovan Broumov Mistrovské utkání 8:4 starší PŘÍPRAVKA 28.10.2023 11:00
SPARTAK vs. FK Chlumec nad Cidlinou B Mistrovské utkání 1:2 mladší DOROST 22.10.2023 10:30
SPARTAK vs. TJ Sokol Černíkovice Mistrovské utkání 0:4 mladší ŽÁCI 22.10.2023 09:00
SPARTAK vs. FK Vysoká nad Labem Mistrovské utkání 0:3 mladší ŽÁCI 22.10.2023 10:00
SPARTAK vs. TJ Sokol Malšova Lhota Mistrovské utkání 0:3 mladší ŽÁCI 22.10.2023 11:00
SPARTAK vs. FK Jaroměř Mistrovské utkání 1:2 starší DOROST 21.10.2023 09:30
TJ Lokomotiva Meziměstí vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:4 B tým 21.10.2023 15:30
SK Dobruška - Spartak Opočno vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:6 starší ŽÁCI 21.10.2023 10:00
FK Náchod vs. SPARTAK Mistrovské utkání 4:2 A tým 21.10.2023 10:15
MFK Nové Město n. M. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 10:6 starší PŘÍPRAVKA 21.10.2023 15:00
SK Dobruška - Spartak Opočno vs. SPARTAK Mistrovské utkání 5:13 starší PŘÍPRAVKA 21.10.2023 14:00
SPARTAK vs. SK Solnice Mistrovské utkání 2:1 A tým 15.10.2023 13:00
SPARTAK vs. TJ Sokol Malšova Lhota Mistrovské utkání 0:0 B tým 15.10.2023 16:00
SPARTAK vs. SK Solnice Mistrovské utkání 1:3 starší ŽÁCI 14.10.2023 09:30
TJ Dvůr Králové n.L. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:6 starší DOROST 14.10.2023 14:00
FC Nový Hradec Králové vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:1 mladší DOROST 14.10.2023 12:30
SK Jičín vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:0 A tým 08.10.2023 13:00
FC Zdelov 1963 vs. SPARTAK Mistrovské utkání 4:4 B tým 08.10.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:1 starší ŽÁCI 07.10.2023 10:00
SPARTAK vs. FC Nový Hradec Králové Mistrovské utkání 0:0 starší DOROST 07.10.2023 09:30
SPARTAK vs. Slavia Hradec Králové Mistrovské utkání 0:5 mladší DOROST 07.10.2023 10:30
FK Náchod vs. SPARTAK Mistrovské utkání 11:6 starší PŘÍPRAVKA 07.10.2023 11:00
MFK Nové Město n. M. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:15 starší PŘÍPRAVKA 07.10.2023 10:00
SPARTAK vs. SK Libčany Mistrovské utkání 2:3 A tým 01.10.2023 13:00
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:3 starší DOROST 01.10.2023 10:00
TJ Sokol Malšova Lhota vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:1 mladší DOROST 01.10.2023 12:30
SPARTAK vs. TJ Sokol Javornice Mistrovské utkání 3:0 B tým 01.10.2023 16:00
SPARTAK vs. Tj Slovan Broumov Mistrovské utkání 5:0 starší ŽÁCI 30.09.2023 09:30
SPARTAK vs. SK Dobruška - Spartak Opočno Mistrovské utkání 12:3 starší PŘÍPRAVKA 30.09.2023 09:00
SPARTAK vs. SK Červený Kostelec Mistrovské utkání 19:7 starší PŘÍPRAVKA 30.09.2023 11:00
FK Kostelec n. Orl. vs. SPARTAK Pohárové utkání 3:0 B tým 27.09.2023 16:30
Spartak Police nad Metují vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:7 starší ŽÁCI 24.09.2023 13:00
FK Jaroměř vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:0 A tým 24.09.2023 16:30
FC České Meziříčí vs. SPARTAK Mistrovské utkání 5:3 B tým 23.09.2023 16:30
SPARTAK vs. RMSK Cidlina Nový Bydžov B Mistrovské utkání 0:4 starší DOROST 23.09.2023 09:30
SPARTAK vs. FK Orlicko Mistrovské utkání 1:9 mladší DOROST 23.09.2023 10:30
SPARTAK vs. TJ Slavoj Předměřice Mistrovské utkání 2:2 B tým 17.09.2023 16:30
SPARTAK vs. SK Týniště nad Orlicí Mistrovské utkání 4:0 A tým 17.09.2023 13:30
FC Vrchlabí vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:1 starší DOROST 17.09.2023 14:00
SPARTAK vs. FK Černilov Mistrovské utkání 7:0 starší ŽÁCI 16.09.2023 09:30
SK Solnice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 5:1 mladší ŽÁCI 16.09.2023 09:00
FK Vysoká nad Labem vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:1 mladší ŽÁCI 16.09.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK Mistrovské utkání 1:2 mladší ŽÁCI 16.09.2023 11:00
FK Kostelec n. Orl. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 5:3 mladší DOROST 16.09.2023 10:30
SK Červený Kostelec vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:16 starší PŘÍPRAVKA 16.09.2023 11:00
MFK Nové Město n. M. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 6:8 starší PŘÍPRAVKA 16.09.2023 10:00
SPARTAK vs. Lhota pod Libčany Mistrovské utkání 1:1 mladší DOROST 10.09.2023 10:30
FK Chlumec nad Cidlinou B vs. SPARTAK Mistrovské utkání 11:2 mladší ŽÁCI 10.09.2023 11:00
FK Vysoká nad Labem vs. SPARTAK Mistrovské utkání 10:1 mladší ŽÁCI 10.09.2023 12:00
SPARTAK vs. SK Červený Kostelec Mistrovské utkání 28:3 starší PŘÍPRAVKA 10.09.2023 09:00
SPARTAK vs. FK Náchod Mistrovské utkání 8:7 starší PŘÍPRAVKA 10.09.2023 11:00
SK Česká Skalice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:2 A tým 10.09.2023 17:00
SK Česká Skalice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:6 starší ŽÁCI 10.09.2023 14:30
FK Černilov vs. SPARTAK Mistrovské utkání 4:1 B tým 10.09.2023 17:00
SPARTAK vs. TJ Lánov Mistrovské utkání 2:0 starší DOROST 09.09.2023 09:30
FK Jaroměř vs. SPARTAK Mistrovské utkání 4:1 starší DOROST 03.09.2023 13:30
SPARTAK vs. FK Náchod B Mistrovské utkání 3:0 B tým 03.09.2023 17:34
SPARTAK vs. SK Lázně Bělohrad Mistrovské utkání 3:0 A tým 03.09.2023 14:00
Sokol Stěžery vs. SPARTAK Mistrovské utkání 3:0 mladší DOROST 02.09.2023 13:30
SPARTAK vs. TJ Sokol Zábrodí - V. Poříčí Mistrovské utkání 11:2 starší ŽÁCI 02.09.2023 09:30
TJ Sokol Černíkovice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 1:1 mladší ŽÁCI 02.09.2023 13:00
FK Vysoká nad Labem vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:0 mladší ŽÁCI 02.09.2023 14:00
TJ Sokol Malšova Lhota vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:1 mladší ŽÁCI 02.09.2023 15:00
SK Červený Kostelec vs. SPARTAK Mistrovské utkání 1:32 starší PŘÍPRAVKA 02.09.2023 11:00
Tj Slovan Broumov vs. SPARTAK Mistrovské utkání 3:30 starší PŘÍPRAVKA 02.09.2023 12:00
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK Mistrovské utkání mladší PŘÍPRAVKA 02.09.2023 09:00
TJ Sokol Černíkovice vs. SPARTAK Mistrovské utkání mladší PŘÍPRAVKA 02.09.2023 10:00
FC Nový Hradec Králové vs. SPARTAK Mistrovské utkání 3:2 starší DOROST 30.08.2023 17:30
Hořice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:4 A tým 27.08.2023 17:00
AFK Hronov vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:4 B tým 27.08.2023 17:00
SPARTAK vs. Sparta Kutná Hora Mistrovské utkání 1:3 mladší DOROST 27.08.2023 10:30
SK Solnice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 6:0 mladší ŽÁCI 27.08.2023 09:00
TJ Sokol Malšova Lhota vs. SPARTAK Mistrovské utkání 4:0 mladší ŽÁCI 27.08.2023 10:00
SPARTAK vs. SK Dobruška - Spartak Opočno Mistrovské utkání 13:9 starší PŘÍPRAVKA 27.08.2023 09:00
SPARTAK vs. Tj Slovan Broumov Mistrovské utkání 25:4 starší PŘÍPRAVKA 27.08.2023 11:00
SPARTAK vs. TJ Dvůr Králové n.L. Mistrovské utkání 5:0 starší DOROST 26.08.2023 09:30
FK Kostelec n. Orl. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:4 starší ŽÁCI 26.08.2023 10:30
SPARTAK vs. SK Týniště nad Orlicí Mistrovské utkání 2:1 starší DOROST 23.08.2023 17:30
TJ Sokol Javornice vs. SPARTAK Pohárové utkání 1:5 B tým 23.08.2023 18:00
SPARTAK vs. TJ Dvůr Králové n.L. Mistrovské utkání 1:1 A tým 20.08.2023 14:00
SPARTAK vs. TJ Spartak Opočno Mistrovské utkání 0:0 B tým 20.08.2023 17:00
SK Polička / Sokol Bystré vs. SPARTAK Mistrovské utkání 8:1 mladší DOROST 20.08.2023 14:30
SPARTAK vs. MFK Nové Město n. M. Mistrovské utkání 10:1 starší ŽÁCI 19.08.2023 09:30
SPARTAK vs. TJ Svitavy Mistrovské utkání 1:7 mladší DOROST 13.08.2023 16:00
Spartak Police nad Metují vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:2 A tým 13.08.2023 17:00
TJ Slavoj Teplice n. M. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:3 B tým 12.08.2023 17:00
SPARTAK vs. SK Červený Kostelec Mistrovské utkání 2:1 A tým 06.08.2023 14:00
SPARTAK vs. TJ Velichovky Mistrovské utkání 3:3 B tým 06.08.2023 17:00
SPARTAK vs. SK Pardubičky Přátelské utkání 0:2 starší DOROST 05.08.2023 09:30
SPARTAK vs. SK Pardubičky Přátelské utkání 0:6 mladší DOROST 05.08.2023 12:00
Horní Ředice vs. SPARTAK Přátelské utkání 1:0 A tým 30.07.2023 17:00
TJ Sokol Roudnice vs. SPARTAK Přátelské utkání 1:2 A tým 23.07.2023 17:30
FC České Meziříčí vs. SPARTAK Přátelské utkání 2:7 B tým 20.07.2023 18:00
Ústí nad Orlicí vs. SPARTAK Přátelské utkání 4:0 A tým 19.07.2023 18:00
SPARTAK vs. FK Česká Třebová Přátelské utkání 6:1 A tým 15.07.2023 10:15
1.FC Žamberk vs. SPARTAK Přátelské utkání 3:2 B tým 15.07.2023 18:00
Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙